Evercom DM2 | 7″ inch monitor
De deur open doen is nog nooit zo leuk geweest.
Zien wie er voor de deur staat, oproep beantwoorden en de deur openen. De bezoeker is nog nooit zo duidelijk zichtbaar geweest op de 7” inch touchscreen monitor.
De Evercom DM2 monitor combineert alle facetten; een slank ontwerp, eenvoudige bediening en innovatieve functies. Alles in één!
Voor elke bewoner
De Evercom DM2 is geschikt voor elke bewoner en staat bekend zijn om zijn slanke ontwerp, eenvoudige bediening en het 7″ inch scherm. De oproep beantwoorden en de deur openen gaat via de duidelijk aangegeven twee knoppen. Uitgebreide functies zijn via het touchscreen benaderbaar.
Door de 170 graden camera is de bezoeker duidelijk zichtbaar. U heeft zicht op alles wat zich bij de voordeur afspeelt op de 7″ inch touchscreen monitor.
Twee knoppen
Om de oproep te beantwoorden of de deur openen gebruikt u slechts twee knoppen.
Betrouwbaar
Een monitor met een hoge betrouwbaarheid en presteert wanneer deze het moet doen.
De deur open doen is nog nooit zo leuk geweest.
Zien wie er voor de deur staat, oproep beantwoorden en de deur openen. De bezoeker is nog nooit zo duidelijk zichtbaar geweest op de 7” inch touchscreen monitor. De Evercom intercom combineert alle facetten; een slank ontwerp, eenvoudige bediening en innovatieve functies. Alles in één!
7″
Inch scherm
2
Knoppen
7″ Inch monitor
U heeft zicht op alles wat zich bij de voordeur afspeelt op de 7″ inch touchscreen monitor.
Twee knoppen
Om de oproep te beantwoorden of de deur openen gebruikt u twee knoppen.
Eenvoudig
De Evercom DM2 monitor is geschikt voor jonge en oudere bewoners.
Betrouwbaar
Een monitor met een hoge betrouwbaarheid en presteert wanneer deze het moet doen.

‘U kunt zich richten op de dingen waar het om echt draait in huis.’
Of het nou uw vrienden zijn die aanbellen, de thuiszorg, uw bestelling met nieuwe kleding of het avondeten; de deurbel moet het gewoon doen. Met de Evercom DM2 kunt u duidelijk zien wie er voor de deur staat waardoor u zich kunt focussen op de dingen waar het om echt draait in huis.
Met één knop de deur openen
Zeer eenvoudige bediening
- Slank, strak en luxe ontwerp, slechts 22 mm dik
- 7″ inch touchscreen
‘De deurbel horen, ook als u druk bezig bent
U bent druk bezig met koken, het nieuws aan het kijken, Netflixen of bezig met de (klein)-kinderen. De Evercom DM2 is goed hoorbaar. Daarnaast bieden wij extra oplossingen voor hoorhulpmiddelen zodat u zich kunt focussen op de dingen waar het om echt draait in huis.
- Instelbaar belvolume
- Geschikt voor ‘oudere’ bewoners
- Veiligheid, bezoeker goed in beeld
- Met één knop de deur openen
- 12 beltonen instelbaar


De Evercom DM2 doet wat het moet doen.
De Evercom DM2 is geschikt voor elke bewoner en staat bekend zijn om zijn slanke ontwerp en eenvoudige bediening. De oproep beantwoorden en de deur openen. Uitgebreide functies zijn via het touchscreen benaderbaar.
Door de 170 graden camera is de bezoeker is nog nooit zo duidelijk zichtbaar geweest. U heeft zicht op alles wat zich bij de voordeur afspeelt.
- Voordeurbel aansluiting
- Uitgebreide instellingen via touchscreen
- Krachtig, minimalistisch & betrouwbaar
- Spy-functie; activeer camera op monitor
- Eenvoudige installatie voor installateur
- Nederlandstalige handleiding en helpdesk
Compatible met alle Evercom producten
Simplistisch en eenvoudig
7” INCH
TOUCH-
SCREEN
De deur open doen is nog nooit zo leuk geweest. De oproep beantwoorden en de deur openen, makkelijker wordt het niet.
7″ inch touchscreen
Slank & strak ontwerp
Zeer eenvoudige bediening