Project

Nieuw Evercom video-intercomsysteem voor VvE Mecklenburglaan in Utrecht

Het appartementencomplex van VvE Mecklenburglaan in Utrechtis voorzien van een nieuw Evercom DM2 video-intercomsysteem. Het maatwerk Evercom-deurbelpaneel is in het bestaande postkast gemonteerd. Hiermee heeft de entree een moderne en verzorgde uitstraling gekregen.

Het Evercom DM2 video-intercomsysteem bij VvE Mecklenburglaan is geïnstalleerd door Deurintercom B.V., specialist in het vervangen en installeren van intercomsystemen voor VvE’s en appartementencomplexen. Bij dit project zijn centrale intercom installatie en de intercom toestellen in de 6 appartementen vervangen.

Project: VvE Mecklenburglaan
Locatie: Utrecht
Aantal appartementen: 6
Systeem: Evercom DM2 video-intercom
Uitvoering: Deurintercom B.V.
Werkzaamheden: vervanging complete intercominstallatie en maatwerk deurbelpaneel

Evercom vervanginsprojecten.

Evercom; een eenvoudig en modern tweedraads deurintercomsysteem, waarbij het ontwerp is geïnspireerd op de eenvoud met de functies die passen bij de tijd van nu. Een 7 inch kleurenscherm, een 170 graden camera en ultramoderne technologie. Bekijk een selectie van onze referentieprojecten. Zoekt u een project bij u in de buurt? Neem dan contact met ons op.

  • Bij VvE Mecklenburglaan in Utrecht is de complete intercominstallatie vervangen. Het maatwerk deurbelpaneel is geplaatst in de bestaande postkast.

    • 6 appartementen
    • Utrecht
  • Het appartementencomplex van VvE Hoogstraete in Rosmalen is voorzien van een nieuw Evercom DM2 video intercomsysteem met luxe deurbelpaneel

    • 14 appartementen
    • Rosmalen
  • Deze luxe woning is recent compleet verbouwd, vergroot en verkeert hierdoor in een algehele TOP-staat van onderhoud en inrichting. Messing intercom.

    • 2 appartementen
    • Rotterdam
  • De flat van 20 appartementen in Den Helder is door het Evercom deurbel met camera en toegangscontrolesysteem weer veiliger & comfortabeler gemaakt.

    • 20 appartementen
    • Den Helder